• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
UZUN ELBİSE MODELLERİ

UZUN ELBİSE MODELLERİ

Yaz aylarında çok daha sık bir şekilde kullanılan uzun elbise modelleri 2017 yılında hem renk hem de tasarım farklılığına sahiptir. Daha açık renklerde olan uzun kollu elbiselerde yırtmaçlar ön plana çıkmaktadır. Genç kızlar tarafından talep edilen yırtmaçlı uzun elbise modelleriyle yaz sıcaklarından etkilenilmesi de mümkün olmamaktadır. Bunun için farklı modellerde ürünler bulunmaktadır. Vücut hatlarının ortaya çıkarılmasında etkili olan dar modellerde uzun elbiselerin alıcılığı da yükselmektedir. Bununla birlikte daha salaş bir görünüm sunan modellerin etki gücü de yüksek olmaktadır.

Elbise Modelleri

Pastel renklerin tekrar trend hale gelmesiyle birlikte uzun elbise modelleri 2017 yılına damga vurmaktadır. Yaz aylarının sıcaklığını daha da artıracak olan modellerde farklı tasarımlarda öne çıkmaktadır. Retro tasarımlı bol kesimli elbiseler önem oranda tercih edilmekle birlikte floral desenli olan dar elbiselerde şıklığı ortaya koymaktadır. Açık omuzlu olan uzun elbiselerde tek renk dışında çiçekli desenlerde görülmektedir. Canlılık açısından da farklılıklar sunan uzun elbise modellerinde daha rahat giyinmeyi sevenler içinde çeşitlilik vardır. Bu kapsamda kayık yakalı ve kalın askılı modellerde çok fazla talep görmektedir. Farklı bedenlere uygun olarak tasarlanmış açık renkli elbiselerin dışında kaliteli kumaş ürünlerde dikkatleri çekmektedir.

Tarza Uygun Uzun Elbise

Sahip olunan tarzın yansıtılması da uzun elbise modelleri 2017 yılı içinde mümkün olmaktadır. Çok daha farklı modellerin trend hale gelmesinden ötürü yaka ya da tasarıma göre zenginlik vardır. Kayık yaka dışında U ya da V yakalı uzun elbiselerde 2017 yılı içinde sergilenmektedir. Ayrıca bel kısmı pileli ya da kemerli olabilmektedir. Sarı ve turuncu renklerin öne çıktığı bu yıl, kemer aksesuarlı uzun elbiseler genç kızların bir numarası olmayı başarmıştır. Bunun dışında kolsuz ve cepli uzun elbise modellerinde yeşil renkler öne çıkmaktadır.

YAZAR HAKKINDA

Hürriyet Kadın Hürriyet Kadın Hürriyettir Kadın, Kadın Hürriyettir.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*