• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Pizza Bikini

Pizza Bikini

Her yaz ayında farklı bir tasarım ile karşılaşılan bikini dünyasına pizza bikini modelleri damga vurdu. Gösterişli olmasının yanında oldukça farklı bir şekilde tasarlanmış olan pizza bikiniler “Ulusal Bikini Günü” ile birlikte tanıtıldı. İtalyan firması tarafından yapılan ve yenilebilir pizza donanımlı olan bikiniler ile deniz keyfi yaşamak mümkün. Uzun bir süreç sonunda yapımı tamamlanan pizza bikiniler ile havuzda ya da denizde yüzülmesi de son derece rahat ve kolay olmaktadır.

Pizza Bikini Nasıldır?

Kapsamlı bir çalışmanın ürünü olması bakımından lezzetli görünen pizza bikini modelleri, farklı yapısal değişikliklere sahiptir. Bununla birlikte gerçek pizza bulundurması bakımından yenilebilir durumdadır. Bikinide %100 tam yağlı mozzarella peynirin yanında California domateslerinden özel olarak hazırlanmış pizza sosu vardır. Sos ve peynirin diğer malzemelerle karışmasından dolayı bir haftalık bir kullanımı bulunmaktadır. Bu süre sonunda yenilebilir olma özelliğini gideceği hesaplanmaktadır. Hamuru ise özel bir şekilde bikiniye göre hazırlanmıştır. Oldukça pahalı bir ürün olmasına rağmen bu yaz farklı bir bikini modeli denemek isteyen kişiler için pizza bikini modelleri en uygunudur. Bilinen tarzların dışına çıkılması da böylelikle mümkün hale gelmektedir. Fiyatı bakımından pek makul olmasa da en sevilen gıda ürünlerinden bir tanesi olan pizzanın bikini olarak tadına bakılması da keyifli bir tecrübe olacaktır.

Pizza Bikini Çekiciliği

Dünyanın en ağız sulandıran bikinisi olarak 2017 yılına damga vuran pizza bikini modelleri, fiyat etiketinin dışında getirdiği yeniliklerle öncü olmaktadır. İtalyan firması tarafından yapılan bu tarz bikini sayesinde pizzanın da popülerliğini arttırmak amaçlanmaktadır. Son derece ilgi çekici olan yenilebilir pizzaya sahip bikinilerin bedene göre duruşları da farklı şekillerde olabilmektedir. Her bedene uygun oranda pizza kullanılarak yapılmasından dolayı ince bir işçilik olduğu rahatlıkla söylenebilir.

YAZAR HAKKINDA

Hürriyet Kadın Hürriyet Kadın Hürriyettir Kadın, Kadın Hürriyettir.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*