• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Çocuklarda Dikkat Bozuklukları ve Bitkisel Çözümleri

Çocuklarda Dikkat Bozuklukları ve Bitkisel Çözümleri

Çocuklarda Dikkat Bozuklukları ve Bitkisel Çözümleri

Çocuklarda dikkat bozuklukları çok sık görünen problemlerin başında gelmektedir. Bu ve buna benzer bir çok hastalık çocuklarımıza genetik olarak ebeveynler olarak bizlerden geçmektedir. Örneğin; obezite,romatizma ve benzer hastalıklarla beraber otoimmün denilen ; bağışıklık sisteminin kendi dokularını tanımayarak kendinden değilmişcesine saldırması, bozukluğun meydana gelmesi sonucu bir çok hastalığın oluşması. Otoimmün bozukluklarında bir çok hastalık meydana gelmekle beraber tip 1 diyabet adı verilen hastalıkta görülmektedir. Tüketilen gıdalardaki kimyasallar da çocuklarda dikkat bozukluğuna etki etmektedir. Bu problemleri engellemek için ebeveynlere kati suretle görevler düşmektedir. Çocuklarda dikkat bozukluklarını engellemek adına, ebeveynler çocuk sahibi olma kararlarını beş – altı ay gibi bir süre önce vererek belirli kürler uygulayabilir ve kendilerini epigenetik olarak güçlendirerek dünyaya getirdikleri çocukların sağlıklı olmasını ve birçok hastalığa karşı bağışıklık kazanmasını sağlayabilirler. Uygulanan kürler ile insanların genetik yapıları elbette değişmez lakin aldıkları gıdalarla genetik yapıdaki epi faktörlerini değiştirebilirler.

Bitkisel Çözüm

Anne ve babalar uygulayacakları çözümlerle çocuklarının obeziteye karşı bilinçlendirmeli ve onlara sağlıklı bir gelecek armağan etmelidirler. Prof. SARAÇOĞLU’nun dikkat bozukluğuna iyi geldiğini söylediği , çocukları tok tutarak dışarıda aburcubur alışkanlıklarının önüne geçmesine vesile olan kürü uygulayarak çocuklarımızı obeziteye karşı koruyabilir, oluşabilecek olan insülin direncine karşı hassasiyet kazandırarak tip 1 diyabet denilen hastalıktan uzak tutmuş olabiliriz.

Kürün yapılışı ve uygulanışı

Dikkat bozukluklarına iyi gelen kürün yapılışı inanılmaz kolaydır.8 adet çilek ve 8 adet frambuaz bir kaseye doldurulur ve mutlak suretle çatal yardımı ile ezilir.Hepsi bu.Uygulanacak kür ile çocuklardaki inanılmaz değişimi göreceksiniz.

Uygulamaya gelince; bir ay boyunca istisnasız olarak her gün sabah okula giderken ve akşam okuldan gelince çocuklarımıza bu kürü uygulanmalıdır.

Bu küre ek olarak , yatmadan önce bir çay bardağı kadar taze sıkılmış havuç suyu içilmesi sağlanarak , çocuklarımızı  dikkat bozukluklarına  karşı koruyabiliriz.

Kaynak: Prof. SARAÇOĞLU

YAZAR HAKKINDA

Hürriyet Kadın Hürriyet Kadın Hürriyettir Kadın, Kadın Hürriyettir.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*